Apartamenty w Pogorzelicy

Do Państwa dyspozycji oddajemy Apartamenty w Pogorzelicy:

  • Oferujemy Państwu zakup lokalu rekreacyjno – wypoczynkowego o pow. uż. od 27,00 do 47,00m² na parterze z ogródkiem lub na pozostałych kondygnacjach z tarasem o powierzchni od 6,00 do 16,00m².
  • Forma własności lokalu – własność hipoteczna. Dla każdego z lokali jest zakładana przez sąd wieczysto – księgowy odrębna księga wieczysta. Grunt pod budynkami stanowi wieczyste współużytkowanie.
  • Dysponujemy również ofertą sprzedaży zewnętrznych miejsc parkingowych usytuowanych od strony wschodniej kompleksu. Teren parkingu został ogrodzony i oświetlony.  Całodobowa ochrona osiedla.
  • Każdy Klient przy zakupie miejsca parkingowego otrzymuje piloty do bramy wjazdowej.
  • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy kompleksową usługę dla osób zainteresowanych zakupem apartamentu w parterze.  Do ogródków przydomowych w parterze zostały zamontowane przez naszą firmę furtki ogrodzeniowe umożliwiając wykonanie odrębnej usługi na zlecenie właściciela nieruchomości polegającej na koszeniu trawnika. Koszenie będzie wykonywane w okresie od 15 kwietnia do 15 października w uzgodnionym cyklu. Dodatkowo zapraszamy Państwa do obejrzenia ogródka pokazowego wykonanego przez Firmę Green Paradise, Pan Bogusław Przybysz, www.greenparadise.pl).
 
 
< < POWRÓT

Proszę wybrać kursorem budynek

Budynek: 1 Piętro: parter
Budynek: 1 Piętro: I
Budynek: 1 Piętro: II
Budynek: 1 Piętro: III
Budynek: 2 Piętro: parter
Budynek: 2 Piętro: I
Budynek: 2 Piętro: II
Budynek: 2 Piętro: III
Budynek: 3 Piętro: parter
Budynek: 3 Piętro: I
Budynek: 3 Piętro: II
Budynek: 3 Piętro: III
Budynek: 4 Piętro: Parter
Budynek: 4 Piętro: I
Piętro I – lokale niedostępne
MIEJSCA PARKINGOWE
 

Pogorzelica jest niewielką miejscowością letniskową położoną w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim. Przynależy do urokliwego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Powierzchniowo jest drugą miejscowością w gminie Rewal zajmującą 7504 m².

Luksusowe apartamenty nad morzem to dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie odpoczynek na czystej, piaszczystej plaży. W Pogorzelicy wyodrębnione jest strzeżone kąpielisko o długości ponad 200 m linii brzegowej. Obejmuje ono pas od zejścia przy ulicy Szturmowej do zejścia nieopodal ulicy Plażowej. Drugi fragment strzeżonej plaży ma prawie 100 metrów długości i obejmuje przestrzeń od ulicy Morskiej w kierunku zachodnim. Są to jedne z najczystszych plaż w Polsce, z wysoką jakością wody.

Kupując nowe apartamenty nad morzem mają Państwo możliwość skorzystania z wielu pobliskich atrakcji. Jedną z nich jest pobliski kompleks basenowy. W jego obrębie znajdują się liczne zjeżdżalnie oraz wiele innych wodnych atrakcji. Tutaj również znajdą Państwo kręgielnię, gdzie można spędzić aktywnie czas ze znajomymi.

Apartamenty na sprzedaż w Pogorzelicy to idealna alternatywa dla osób chcących się zrelaksować w cichej i spokojnej okolicy. Nad miejscowością unosi się wyjątkowy zapach lasu sosnowego i to właśnie tutaj znajdą Państwo unikalny, nadmorski bór bażynowy.

Niezapomnianych wrażeń dostarczą Państwu pobliskie jeziora Liwa i Łuża, które wchodzą w skład rezerwatu przyrody. Tutaj również znajduje się jezioro Konarzewo, nazywane także Bagnem Pogorzelickim. Powyższe akweny wodne są siedliskiem wielu bardzo rzadkich gatunków ptaków.

Sprzedaż apartamentów nad morzem od wielu lat zyskuje rosnącą liczbę nabywców. Pogorzelica to idealny wybór na zrealizowanie tego typu inwestycji. Znajdą Państwo tutaj również Park liniowy Revolta - idealną atrakcję dla rodzin z dziećmi.

Apartamenty na sprzedaż nad morzem są idealnym rozwiązaniem dla miłośników przejażdżek rowerowych. Liczne trasy rowerowe, pozwalają dokładniej poznać okoliczne tereny.

Kolejną atrakcją okolic Pogorzelicy jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa, która została dość niedawno odremontowana i oddana do użytku dla turystów. Porównując ze sobą wielkość Pogorzelicy oraz liczbę i różnorodność atrakcji turystycznych można z całą pewnością stwierdzić, że każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie i członków swojej rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty apartamentów położonych nad morzem. Apartamenty nad morzem na sprzedaż to doskonała okazja na zakup lokalu rekreacyjno – wypoczynkowego. Osoby decydujące się na zakup nadmorskiej nieruchomości w kompleskie Baltic Park nie zmieniają decyzji zamieszczając ogłoszenie: „sprzedam apartament nad morzem”, ponieważ są przekonani, że jest to długotrwała inwestycja. Wybierając apartament w kompleksie Baltic Park zyskują Państwo pewność, że wybór ten przyniesie pełną satysfakcję. Dla każdego lokalu zakładana jest odrębna księga wieczysta; grunt pod budynkami stanowi współużytkowanie wieczyste. Dodatkowo możliwe jest kupno zewnętrznego miejsca parkingowego na terenie zamkniętym i oświetlonym. Obszar parkingu jest oświetlony i ogrodzony; dodatkowo przy zakupie każdy Klient otrzymuje pilota do bramy wjazdowej.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij