Apartamenty w Pogorzelicy

Komfortowe apartamenty na sprzedaż w Pogorzelicy:

  • W każdym z budynków I etapu inwestycji znajduje się 38 apartamentów nad morzem do kupienia na własność. Szeroki wybór lokali od 1 do 3 pokoi i od 26,98 mkw. do 78,52 mkw. powierzchni z własnym balkonem (6-16 mkw.) lub ogródkiem (do 136 mkw.). Ogródki przy lokalach na parterze wyposażone we własną furtkę, co daje jeszcze większą niezależność i prywatność.
  • Idealne jako apartamenty rodzinne, nadmorskie mieszkania na wynajem o podwyższonym standardzie dla grup znajomych, singli, osób starszych.
  • Przy tej samej ulicy znajdują się restauracje, sklepy, punkty usługowe. Obiekt mieści się kilkaset metrów od parku linowego, kolejki wąskotorowej, 250 metrów od plaży. Zobacz pozostałe atrakcje w okolicy.
  • Zakup lokalu rekreacyjno-wypoczynkowego nad morzem na własność. Ostatnio sporo jest ofert inwestowania w tzw. condohotele, gdzie kupujący nie ma czasem wpływu na użytkowanie i przyszłość własnego lokalu. Nadmorskie apartamenty Baltic Park 2 są przekazywane klientomw formie pełnej własności. a Tak jak w naszej poprzedniej inwestycji w Pogorzelicy, dla każdego lokalu będzie założona odrębna księga wieczysta. Dzięki temu inwestycja jest bezpieczna i pewna.
  • Osiedle jest ogrodzone i posiada bramę wjazdową na pilota. Na terenie znajdują się miejsca parkingowe, które można wykupić wraz z apartamentem.
 
 

Wybierz budynek i kondygnacje

Dostępne apartamenty Dostępne apartamenty Dostępne apartamenty
MIEJSCA PARKINGOWE
 

Apartamenty Baltic-Park 2

Apartamenty na sprzedaż znajdują się w centrum miejscowości Pogorzelica, w pasie najpopularniejszych miejscowości turystycznych Pomorza Zachodniego pomiędzy Międzyzdrojami a Kołobrzegiem. W odległości zaledwie kilku kilometrów jest Niechorze, Rewal czy Dziwnówek z licznymi uwielbianymi przez dzieci atrakcjami, a także zabytkami, które mogą zainteresować dorosłych. Pogorzelica leży w gminie Rewal – jednej z najbogatszych w Polsce, co widać po tutejszych zadbanych jezdniach, ścieżkach rowerowych czy chodnikach.

Plaża w Pogorzelicy

Plaża w Pogorzelicy stale zdobywa wysokie miejsca w rankingach na najczystszą i najbardziej komfortową. Ok. 4 km długości, czysty piasek i strzeżone kąpielisko gwarantują udany wypoczynek całą rodziną.

Na plażę z psem

Czy wiesz, że... zgodnie z prawem pies na plaży może przebywać tylko w wyznaczonych do tego miejscach. Plażowanie ze zwierzęciem poza nimi może być niebezpieczne – dla psa i otoczenia. Grozi też mandatem. Na plaży w Pogorzelicy znajdują się dwie specjalne strefy spacerowe dla psów, więc mieszkańcy apartamentów mogą bez obaw i bezpiecznie wyprowadzać psa brzegiem Bałtyku.

Nowe apartamenty na sprzedaż nad morzem to doskonała inwestycja zarówno z myślą o wypoczynku dla rodziny, jak i wynajmie czy dalszej odsprzedaży. Pogorzelica łączy w sobie bliskość czystej natury i kameralną zabudowę z umiejscowieniem w pobliżu ważnych zabytków, atrakcji i restauracji. Dodając do tego szybki rozwój zarówno miasteczka, jak i całego regionu, powstają idealne nadmorskie apartamenty na sprzedaż.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij