Lokalizacja apartamentów

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA OSIEDLA

Apartamenty nad Bałtykiem Baltic Park 2 są położone w centrum miejscowości Pogorzelica, zaledwie 250 m od przepięknej plaży. 

Tutejsze kąpielisko zostało odznaczone międzynarodową odznaką „błękitnej flagi” jako jedno z nielicznych w Polsce. Z okna zobaczysz wysokie sosny i poczujesz morską bryzę.

Lokale na sprzedaż w Baltic Park 2 mieszczą się niedaleko głównych zejść na plażę. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje i lokale usługowe. W Pogorzelicy znajdziesz przystanek kolejki wąskotorowej czy park linowy.


OKOLICA

Zaledwie 2 km od Pogorzelicy znajduje się popularny kurort Niechorze ze słynną latarnią morską. Poza wydmami i sosnowymi lasami w odległości kilkuset metrów znajduje się jezioro Liwia Łuża i Konarzewo. 

Pogorzelica leży na obszarze Natura 2000 z uwagi na naturalne piękno dzikiego krajobrazu i obecność rzadkich gatunków ptaków.

Międzyzdroje i Kołobrzeg znajdują się mniej niż godzinę drogi od apartamentów nad Bałtykiem w Pogorzelicy.

Zagospodarowanie terenu inwestycji w PogorzelicyATRAKCJE W OKOLICY

SPA

SPA, (50 m)

W przylegającym do kompleksu Baltic Park ośrodku wypoczynkowym Baltic Inn znajduje się odnowa biologiczna SPA. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości oraz zasad korzystania można znaleźć na stronie internetowej Baltic Inn.

Rekreacja konna - Stajnia Czahary

Rekreacja konna - Stajnia Czahary (ok. 500 m)

Jest to ośrodek edukacji jeździeckiej, gdzie można znaleźćzarówno duże wierzchowce, jak i kucyki do nauki jazdy dla dzieci. Doświadczeni jeźdźcy mogą udać się na wycieczkę w siodle po okolicy. Pozostali mogą wykorzystać urlop do nauki jazdy od podstaw.

Muzeum Rybołóstwa

Muzeum Rybołówstwa Morskiego (2 km)

Dziś w Niechorzu można odwiedzić kameralne muzeum i dowiedzieć się, jak wyglądało tu życie rybaków jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Do 2020 roku ma zakończyć się w pobliżu budowa Skansenu Rybackiego, w którym będzie można zobaczyć autentyczne budowle czy sprzęty.


Park Wieloryba

Park Wieloryba (8,5 km)

Park Wieloryba w Rewalu to niepowtarzalne miejsce, w którym dzieci bawiąc się i ucząc, mogą dowiedzieć się wiele na temat życia w morzach i oceanach.

Baltic Pub

Baltic Pub (100 m)

W budynku ośrodka wypoczynkowego Stoczniowiec znajduje się pub o niepowtarzalnej atmosferze. Po dniu spędzonym na plaży goście będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty baru Baltic Pub, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kolejka wąskotorowa

Kolejka wąskotorowa (600 m)

Wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę odrestaurowaną kolejką wąskotorową „Ciuchcia-Retro-Ekspres”, która od maja do września kursuje na trasie Gryfice-Pogorzelica


Latarnia morska w Niechorzu

Latarnia morska w Niechorzu (2 km)

Położona na wysokim klifie ponad 150-letnia konstrukcja robi olbrzymie wrażenie. U jej podnóża podziwiać można Park Miniatur Latarni Morskich. Fanów takiej tematyki dodatkowo zainteresuje Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. W Nadmorskim Parku Miniatur można wybrać się na spacer pomiędzy latarniami morskimi polskiego wybrzeża oraz replikami lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych.

Pole golfowe

Pole golfowe (36,5 km)

Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo. To nowoczesne pole golfowe, położone na 65 ha wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk, przyciąga nie tylko wytrawnych graczy, ale także amatorów. Jest dostępne dla wszystkich, nie tylko członków Klubu.
 

+48 539 96 96 96