O inwestycji Baltic Park Pogorzelica

Baltic Park 2 w Pogorzelicy – Nowy etap!

Baltic Park 2 w Pogorzelicy – Nowy etap!

Baltic Park 2 to kompleks inwestycyjny Master House, usytuowany przy ulicy Wojska Polskiego w urokliwej Pogorzelicy na zachodnim Pomorzu. Osiedle składać się będzie z siedmiu budynków, które realizowane są w trzech etapach. Obecnie w fazie drugiej powstają dwa budynki oznaczone numerami 1 i 2, oferujące łącznie 122 apartamenty. Trzeci i ostatni etap skupi się na dwóch budynkach numerowanych jako 3 i 4, w których znajdzie się łącznie 119 apartamentów.

Na terenie osiedla zaplanowano również ponad 330 miejsc parkingowych, które są dostępne wraz z wybranym lokalem. Wszystkie budynki posiadają w windy i kotłownie, a apartamenty mają przestronne ogródki lub tarasy. W ramach drugiego etapu przedstawiamy mieszkania z 29-36-metrowym tarasem na dachu, apartamenty inwestycyjne z balkonami i takie wyposażone w ogródki. Apartamenty z ogródkami mają własne furtki z bezpiecznym wejściem na teren osiedla – idealne dla rodzin z dziećmi.


Baltic Park 2 w Pogorzelicy – Nowy etap! - 2

Nowoczesne apartamenty nad morzem

Niezwykłą cechą tego projektu jest nowoczesna architektura i kameralny charakter zabudowy. Nie przytłacza otoczenia, lecz idealnie się w nie wpisuje teraz i w perspektywie kolejnych dekad. Zależało nam, by proste bryły,  jasne ściany oraz przestronne wnętrza stanowiły kontrast w stosunku do często chaotycznej zabudowy nadmorskiej. Osiedle położone w Pogorzelicy jest otoczone wysokimi sosnami i znajduje się w sąsiedztwie głównego deptaku.

Baltic Park 2 w Pogorzelicy – Nowy etap! 3

Lokale usługowe

Dodatkowo istnieje również możliwość zakupu lokali usługowych przy ul. Wojska Polskiego 7A. 

Punkty z ogródkami zlokalizowane na poziomie ulicy w rejonie głównej promenady, doskonale nadają się do prowadzenia działalności gastronomicznej czy handlowej.


Od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem inwestycji deweloperskich przyjaznych naszym klientom. Jako firma deweloperska specjalizujemy się w kameralnych osiedlach mieszkaniowych zlokalizowanych w Szczecinie, okolicach oraz nad morzem w Pogorzelicy. Nie budujemy molochów na tysiące mieszkań, ale osiedla, na których sami chcielibyśmy żyć oraz spędzać wakacje. Projekty deweloperskie opracowujemy z myślą o ich mieszkańcach. Skupiamy się na tym aby optymalnie, funkcjonalnie i przyjaźnie dla mieszkańców wykorzystać przestrzeń w częściach wspólnych budynków, lokalach i wokół budynków. Zbierane przez lata doświadczenie, daje nam szeroką wiedzę o tym, jak konkretne materiały, rozwiązania czy technologie będą przekładały się na codzienną wygodę użytkowników.


Kalendarium Master House:

  • 1990powstanie firmy Master Ltd., specjalizującej się początkowo w serwisie urządzeń okrętowych.
  • 2012początek działalności deweloperskiej i powstanie Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.
  • 2015 – ukończenie budowy pierwszego osiedla Master House – Baltic Park w Pogorzelicy.
  • 2018 – ukończenie budowy Osiedla Sympatycznego pod Szczecinem.
  • 2020 – oddanie do użytku pierwszego etapu osiedla Baltic Park 2 w Pogorzelicy.
  • 2020 - rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Crocus Hill w Szczecinie.
  • 2021 – Start drugiego etapu Crocus Hill w Szczecinie.
  • 2021 – Rusza drugi etap budowy Baltic Park 2 w Pogorzelicy.
  • 2022 - oddanie do użytku pierwszego etapu Crocus Hill w Szczecinie
  • 2023 - oddanie do użytku drugiego etapu Crocus Hill w Szczecinie


Master House - logo

+48 539 96 96 96