Lokalizacja i okolice

Atrakcyjna lokalizacja osiedla

Kompleks Baltic Park usytuowany jest w odległości 150m od jednej z najczystszych plaż nad polskim morzem, posiadającej odznakę „błękitnej flagi”. Wokół kompleksu Baltic Park rozciągają się piękne lasy sosnowe.

Inwestycja umiejscowiona jest w samym sercu Pogorzelicy, naprzeciwko znajdują się dwa główne zejścia na plażę. Kompleks Baltic Park doskonale wpisany w piękno natury, nadaje swym położeniem miano wymarzonego miejsca do wypoczynku z całą rodziną.

Okolica

Pogorzelica - kameralna miejscowość wypoczynkowa położona w północnej części Pomorza Zachodniego, nad Zatoką Pomorską Morza Bałtyckiego, którą cechują wszechobecny las sosnowy, cisza, spokój oraz szeroka, piaszczysta plaża i trasy rowerowe.

Pogorzelica położona jest na terenie obszarów chronionych Natura 2000: „Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski” oraz „Wybrzeże Trzebiatowskie” (obszar specjalnej ochrony ptaków).

Atrakcje w okolicy

Pole golfowePole golfowe

Pole golfowe Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, 30 km od Pogorzelicy. To nowoczesne pole położone na 65 ha wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk przyciąga nie tylko wytrawnych graczy ale także amatorów. Jest dostępne dla wszystkich, nie tylko członków Kamień Country Club.

Korty tenisoweKorty tenisowe

Dla amatorów tenisa ziemnego mamy do zaoferowania kort tenisowy położony tuż obok inwestycji, idealne miejsce dla zwolenników aktywnego wypoczynku. Również w oddalonym o 3 km Niechorzu czekają cztery korty tenisowe.

Baltic PubBaltic Pub

W budynku ośrodka wypoczynkowego Stoczniowiec znajduje się pub o niepowtarzalnej atmosferze. Po dniu spędzonym na plaży goście będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty baru Baltic Pub, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kolejka wąskotorowaKolejka wąskotorowa

Wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę odrestaurowaną kolejką wąskotorową „Ciuchcia-Retro-Ekspres”, która od maja do września kursuje na trasie Gryfice-Pogorzelica.

Park WielorybaPark Wieloryba

Park Wieloryba w Rewalu to niepowtarzalne miejsce, w którym dzieci bawiąc się i ucząc mogą dowiedzieć się wiele na temat życia w morzach i oceanach. Oglądając różne gatunki morskich zwierząt można przyjrzeć się im z bliska, ponieważ… są to repliki!


Nadmorski Park MiniaturNadmorski Park Miniatur

W Nadmorskim Parku Miniatur można wybrać się na spacer pomiędzy latarniami morskimi polskiego wybrzeża oraz replikami lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych.


Rekreacja konna - Stajnia CzaharyRekreacja konna - Stajnia Czahary

Stajnia CZAHARY w Pogorzelicy – to ośrodek edukacji jeździeckiej, w którym znalazły miejsce 24 konie – zarówno duże wierzchowce jak i kucyki. To na nich młodzi adepci rozpoczynają naukę jazdy konnej. Na dorosłych czekają duże konie, których łagodny charakter i dobre wychowanie zachęcają nawet najstarszych do przejażdżki w siodle. W Czaharach jeździectwo jest sportem rodzinnym, w którym nie istnieją bariery wiekowe.

BasenyBaseny

Na terenie przylegającego do kompleksu Baltic Park ośrodka wypoczynkowego znajdują się dwa zewnętrzne baseny z podgrzewaną wodą, kort tenisowy, siłownia oraz odnowa biologiczna SPA. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości oraz zasad korzystania z bazy ośrodka można uzyskać w recepcji ośrodka.

 
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij