Lokale usługowe w Pogorzelicy

Lokale usługowe w Pogorzelicy o wysokim standardzie:

  • 14 lokali usługowo-handlowych na sprzedaż nad morzem (150 metrów od plaży) w miejscowości Pogorzelica. 47,24 - 224,18 mkw powierzchni. Do każdego lokalu przynależy fragment deptaku, tzw. przedogródek o powierzchni od 20 do 280 mkw. Umożliwia to postawienie stojaka czy banneru reklamowego, a restauracjom i barom – stolików.

  • Lokale usługowe na sprzedaż w Pogorzelicy (2 km od Niechorza) znajdują się bezpośrednio wzdłuż ciągu pieszego w centrum miasta. Ul. Wojska Polskiego to nadmorska promenada oblegana przez turystów. Rocznie miejscowość odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób.

  • Bliskość zejścia na plażę pozwala obsługiwać turystów bezpośrednio przed, w trakcie i po plażowaniu.

  • Coraz więcej polskich turystów oczekuje usług na wyższym poziomie, które są w wielu turystycznych miejscowościach rzadkością. Te lokale usługowe premium na sprzedaż to wykończenie z wysokiej jakości kamienia, staranny projekt i przestronne witryny zapewniające dużą przestrzeń ekspozycyjną. Idealne miejsce na dobrą restaurację czy butik z klasą.

 

Plan lokali usługowych na sprzedaż przy deptaku

< < POWRÓT

Proszę wybrać kursoremm budynek

Budynek: 1 Piętro: parter
Budynek: 1 Piętro: I
Budynek: 1 Piętro: II
Budynek: 1 Piętro: III
Budynek: 2 Piętro: parter
Budynek: 2 Piętro: I
Budynek: 2 Piętro: II
Budynek: 2 Piętro: III
Budynek: 3 Piętro: parter
Budynek: 3 Piętro: I
Budynek: 3 Piętro: II
Budynek: 3 Piętro: III
Budynek: 4 Piętro: Parter
Budynek: 4 Piętro: I
Piętro I – lokale niedostępne

Lokale usługowe na sprzedaż w kompleksie Baltic Park

W popularnych miejscowościach w okolicy trudno już znaleźć atrakcyjny lokal w dobrej lokalizacji. Ceny lokali usługowych na sprzedaż w centrum Niechorza czy Rewala są bardzo wysokie. W Pogorzelicy wciąż można trafić na wolną przestrzeń handlową w dogodnej lokalizacji. Ciąg handlowy przynależy do kompleksu apartamentowego Baltic Park, więc skupia również ruch turystów mieszkających w tym i sąsiednich obiektach.

Wysoki standard idealny do prowadzenia działalności premium. Wykończenie z kamienia, staranny projekt, przestrzenie ekspozycyjne wzdłuż jednej z głównych ulic miasta. Sosnowy las, czysta plaża i dobrej jakości kąpielisko uzupełniają ofertę dla bardziej wymagających klientów.

Inwestycja przy ul. Wojska Polskiego 7A jest już ukończona: odwiedź lokale usługowe osobiście lub zrób wirtualny spacer dzięki Google Maps.

Pogorzelicę odwiedza rocznie kilkadziesiąt tysięcy osób. Oferta gastronomiczna czy usługowa wciąż jest nieco skromniejsza niż w sąsiednich miejscowościach, co wiąże się z większymi możliwościami rozwoju.

Polscy turyści coraz więcej czasu spędzają na urlopie, ale mają też coraz wyższe wymagania. Otwarte do późna sklepy, ekspresowe usługi kosmetyczne, nietypowe koncepty gastronomiczne – ten czas szybkiego rozwoju sektora usług jest idealny, by zainwestować we własny lokal handlowy w Pogorzelicy na sprzedaż!

Istnieje też możliwość wynajmu przestrzeni handlowych w Pogorzelicy.

Skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów kupna lub najmu lokali usługowych nad morzem.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij