Lokale usługowe w Pogorzelicy

Do Państwa dyspozycji oddajemy Lokale usługowe w Pogorzelicy:

  • W ofercie sprzedaży posiadamy łącznie 17 lokali usługowo - handlowych znajdujących się w dwukondygnacyjnym budynku usługowo – gastronomicznym położonym w centralnym miejscu Pogorzelicy - bezpośrednio wzdłuż ulicy Wojska Polskiego numer 7A, w miejscu atrakcyjnym dla turystów – przy deptaku i bezpośrednim zejściu na plażę.

  • Lokale handlowo – gastronomiczne stanowią cały parter budynku. Część lokali została zaprojektowana i wybudowana z przeznaczeniem na działalność handlową, część na działalność typowo gastronomiczną.
  • Powierzchnie użytkowe lokali dostępne w ofercie sprzedaży wynoszą od 47,24 do 224,18 m². Do każdego z lokali przynależy fragment deptaku, tzw. przedogródek o powierzchni od 20,00 do 280,00m².

  • Ściany frontowe budynku / lokali zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości kamienia, stolarka okienna zaś z wysokiej jakości aluminium. Położenie lokali handlowo – gastronomicznych oraz jakość gwarantują prestiż. Istnieje również możliwość wynajmu lokalu.
 
< < POWRÓT

Proszę wybrać kursorem budynek

Budynek: 1 Piętro: parter
Budynek: 1 Piętro: I
Budynek: 1 Piętro: II
Budynek: 1 Piętro: III
Budynek: 2 Piętro: parter
Budynek: 2 Piętro: I
Budynek: 2 Piętro: II
Budynek: 2 Piętro: III
Budynek: 3 Piętro: parter
Budynek: 3 Piętro: I
Budynek: 3 Piętro: II
Budynek: 3 Piętro: III
Budynek: 4 Piętro: Parter
Budynek: 4 Piętro: I
Piętro I – lokale niedostępne

Pogorzelica jest turystyczną miejscowością, którą co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy turystów. Położona jest w województwie zachodniopomorskim i przynależy do regionu Wybrzeża Rewalskiego. Jest to miejscowość, która w sezonie wypoczynkowym staje się częstą destynacją wielu turystów. Pogorzelica posiada dwa strzeżone kąpieliska, które cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki doskonałej jakości wody i czystością zachowaną na plażach.

Turyści podczas pochmurnych dni chętnie korzystają z pobliskiego kompleksu basenowego z wieloma zjeżdżalniami oraz z lokalnych atrakcji. Równie popularnym miejscem spędzania czasu z rodziną i znajomymi są kręgielnie.

Pogorzelica słynie przede wszystkim z otaczających ją zewsząd lasów sosnowych oraz licznych ścieżek rowerowych. Stanowi dzięki temu idealne miejsce do aktywności ruchowej. Znaną wśród turystów atrakcją jest również kolej wąskotorowa.

Lokale handlowe nad morzem to idealny sposób na prowadzenie własnego biznesu w takiej miejscowości jaką jest prężnie rozwijająca się Pogorzelica. Co roku odwiedza ją kilkadziesiąt tysięcy turystów chętnie korzystających z różnego rodzaju usług handlowych i gastronomicznych. W naszej ofercie sprzedaży odnajdą Państwo łącznie 14 lokali usługowo – handlowych położonych w budynku usługowo – gastronomiczno – apartamentowym w samym centrum Pogorzelicy. Budynek położony jest przy deptaku, w odległości 150m od morza; naprzeciwko znajdują się dwa równoległe zejścia na plażę. Lokale handlowe w Pogorzelicy znajdują się w parterze dwukondygnacyjnego budynku przy ulicy Wojska Polskiego 7A.

Sprzedaż lokali handlowych nad morzem skierowana jest do osób przedsiębiorczych. Nadmorskie lokale handlowe przynoszą właścicielom bardzo wysokie zyski. Z uwagi na wydłużający się z każdym rokiem sezon turystyczny oraz biorąc pod uwagę ilość wybudowanych i sprzedanych apartamentów, okres działalności handlowej również ulega wydłużeniu.

Wynajem lokali handlowych nad morzem jest dostępną w ofercie alternatywą dla kupna lokalu. Prowadzenie własnego lokalu handlowego nad morzem to inwestycja w przyszłość, stwarzająca możliwości pomnażania dochodów. Nasza spółka prowadzi również sprzedaż lokali gastronomicznych nad morzem. Gastronomia to jedna z najbardziej dochodowych branż nad morzem. Podobnie jak przy lokalach handlowych, alternatywnie istnieje możliwość wynajmu lokali gastronomicznych nad morzem.

Wybudowane przez naszą spółkę lokale usługowe w Pogorzelicy posiadają powierzchnie użytkowe od 47 do 224m². Do każdego lokalu usługowego przynależy część działki zwana przedogródkiem o powierzchni od 20 do 280m². Nowoczesny budynek usługowo – apartamentowy wybudowany został i wykończony przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych. Elewacja zewnętrzna na wysokości parteru pokryta jest ekskluzywnym kamieniem, stolarka aluminiowa ALUPROOF.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą sprzedaży apartamentów oraz lokali handlowych nad morzem.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij