Opis inwestycji Baltic Park

Baltic Park Pogorzelica

W skład całej inwestycji wchodzą trzy budynki apartamentowe (Wojska Polskiego numer 7B, 7C, 7D) oraz jeden budynek usługowo - gastronomiczny (Wojska Polskiego numer 7A) z funkcją hotelową.

Baltic Park to zespół o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy. Charakteryzuje się czystymi formami, oryginalnym wykończeniem, niebywałą dbałością o detale oraz nieprzeciętną funkcjonalnością.

Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się bardzo praktyczny układ dróg dojazdowych, ścieżek oraz parkingów, a także elementy małej architektury oraz urządzony plac zabaw. Budowa została zakończona i zgłoszona w całości do użytkowania. Posiadamy wszelkie wymagane prawem odbiory.

Do ogródków w parterze zostały zamontowane furtki ogrodzeniowe, stwarzając tym samym możliwość skorzystania z nowo wprowadzonej kompkeksowej usługi polegającej na koszeniu trawnika. Montaż furtki umożliwia dostęp do ogródka z zewnątrz nieruchomości. Koszenie będzie się odbywać po zleceniu usługi przez właściciela nieruchomości.  Usługa będzie wykonywana w okresie od 15 kwietnia do 15 października w uzgodnionym cyklu. W miesiącu maj zaprezentujemy Państwu ogródek pokazowy z możliwością zlecenia jego urządzenia (Firma wykonawcza Green Paradise, Pan Bogusław Przybysz, www.greenparadise.pl).

 

Informacje o NAS

Master House Sp. z o.o. Sp. K. jest częścią grupy kapitałowej Master Ltd., która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku w Szczecinie jako firma specjalizująca się w remontach maszyn i urządzeń okrętowych na jednostkach wielu światowych armatorów.

Wypracowane wieloletnie doświadczenie oraz kapitał stanowią fundament grupy kapitałowej Master Ltd., na bazie którego  są realizowane kolejne nowe pomysły i przedsięwzięcia.

Master House jest najmłodszą spółką grupy kapitałowej założoną w 2012 roku, której podstawową funkcją jest działalność deweloperska. Kierunkiem rozwoju firmy jest realizowanie inwestycji w najbardziej atrakcyjnych regionach naszego kraju.

Pierwszym projektem spółki Master House Sp. z o.o. Sp. komandytowa był zrealizowany w 2015 roku z sukcesem nadmorski kompleks Baltic Park w miejscowości Pogorzelica usytuowany w odległości 150m od plaży obejmujący łącznie około 200 apartamentów, w tym kilkanaście lokali usługowych.

Baltic Park to miejsce będące synonimem nowoczesnej architektury, doskonale wpisującej się w otoczenie lasu sosnowego, która oferuje mieszkańcom wysoki standard i jakość wykończenia, kompleksowe zagospodarowanie terenu oraz liczne atrakcje dla całej rodziny.

 
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij