O inwestycij Baltic Park 2

Baltic Park 2 Pogorzelica

Baltic Park 2 to kolejny już kompleks Master House przy ulicy Wojska Polskiego w Pogorzelicy w województwie zachodniopomorskim. Całe osiedle będzie się składało z 7 budynków. Inwestycja została podzielona na 3 etapy.Pierwszy , obecnie realizowany, obejmuje budowę trzech budynków (oznaczonych na mapie kompleksu numerami 5, 6 ,7). Zaplanowano w nich łącznie 114 apartamentów – po 38 w każdym budynku.

Drugi etap będzie się składał z dwóch budynków (oznaczonych na mapie numerami 1 i 2), w których będzie znajdować się łącznie 116 apartamentów.

Trzeci, ostatni etap, stanowić będą dwa budynki (oznaczone numerami3 i 4) w których znajdzie się łącznie 114 apartamentów. Dodatkowo na terenie osiedla powstanie ponad 330 miejsc parkingowych, które można zakupić wraz z wybranym apartamentem. Budynki wyposażone są we własne windy i kotłownie, a apartamenty – w przestronne ogródki lub tarasy.

Całoroczne apartamenty na sprzedaż mają wielkość od 26 do 78 mkw i od 1 do 3 pokoi. Powierzchnia ogródków to od 38 do 136 mkw, a balkonów i tarasów – od 6 do 17 mkw. Lokale z ogródkiem mają zaprojektowane własne wyjścia przez osobne furtki.

Na uwagę zasługuje nowoczesna architektura. Czyste formy, jasne ściany i przestronne lokale dają oddech od często chaotycznej zabudowy nadmorskich pensjonatów i hoteli. Przestronne osiedle w Pogorzelicy ukryte jest wśród wysokich sosen tuż obok głównego deptaku pełnego sklepów i restauracji.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu lokali usługowych w budynku należącym do kompleksu Baltic Park przy ul. Wojska Polskiego 7 A. Znajdują się one na poziomie ulicy przy głównej promenadzie miejscowości. Świetnie nadają się do prowadzenia lokali gastronomicznych czy sklepów.

 

Apartamenty - części wspólne

O Nas

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa prowadzi działalność deweloperską od 2012 roku. Master House należy grupy kapitałowej Master Ltd. Działalność grupy kapitałowej jest ściśle związana z województwem zachodniopomorskim – od początków w branży stoczniowej po obecnie realizowane inwestycje w najbardziej perspektywicznych i urokliwych miejscowościach regionu.

Pierwszą inwestycją zrealizowaną przez Master House było osiedle Baltic Park w Pogorzelicy. Osiedle to zostało oddane do użytku w 2015r. Budowa, a wreszcie wprowadzenie do sprzedaży około 200 apartamentów i 17 lokali usługowych przy głównej promenadzie Pogorzelicy były udanym startem w branży deweloperskiej.

Na początku 2018 roku Master House oddał do użytkowania kolejny projekt pod Szczecinem. Osiedle Sympatyczne zlokalizowane jest w urokliwej miejscowości Warzymice, zaledwie kilka kilometrów od centrum Szczecina, niedaleko Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry. Kameralny charakter zabudowy tego zamkniętego osiedla jest idealny dla młodych par, rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Osiedle to składa się z dwóch budynków, w ktrórych powstało łącznie 46 mieszkań.

Kolejną inwestycją realizowaną przez Master House jest osiedle, zlokalizowane przy ul. Jerzego Janosika w Szczecinie, pod nazwą Crocus Hill.  Całe osiedle będzie się składało z 3 budynków, a inwestycja została podzielona na 3 etapy. Realizowany obecnie pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę 1 budynku wielorodzinnego dwuklatkowego (klatki A i B) wraz z parkingami podziemnymi, w którym zaprojektowano łącznie 100 mieszkań. Budynek wyposażony będzie we własne windy, a mieszkania – w przestronne ogródki lub loggie. Jesteśmy również w trakcie realizacji drugiego etapu inwestycji Crocus Hill, który obejmuje budowę 1 budynku wielorodzinnego dwuklatkowego (klatki C i D) wraz z parkingami podziemnymi, w którym zaprojektowano łącznie 100 mieszkań.

Obecnie w Pogorzelicy realizowany jest I etap inwestycji pod nazwą Baltic Park 2. Zapraszamy do zapoznania się z postępami prac w Galerii zdjęć.

Wiemy, czego chcą nasi klienci: urokliwego otoczenia blisko lasu i wody, a jednocześnie komfortu i prestiżu.

W skrócie o nas:

  • 1990powstanie firmy Master Ltd., specjalizującej się początkowo w serwisie urządzeń okrętowych.
  • 2012początek działalności deweloperskiej i powstanie Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.
  • 2015 – ukończenie budowy pierwszego osiedla Master House – Baltic Park w Pogorzelicy.
  • 2018 – ukończenie budowy Osiedla Sympatycznego pod Szczecinem.
  • 2020 – oddanie do użytku pierwszego etapu osiedla Baltic Park 2 w Pogorzelicy.
  • 2020 - rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Crocus Hill w Szczecinie.
  • 2021 – Start drugiego etapu Crocus Hill w Szczecinie.
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij